Antalya Rafting Turu

+90 501 353 53 63
Beskonak Koyu, Koprulu Kanyon Milli Parki
Manavgat ANTALYA
Köprülü Kanyona kendi aracınızla gelseniz de rafting turlarına katılabilirsiniz. Bunun için bizi gelmeden önce arayıp isminizi yazdırarak yerinizi ayırtmanız yeterlidir. Köprülü Kanyon da ekstra ücret ödemeden tesisimiz içindeki otoparkımızı kullanabilirsiniz.
Katılımcılarımızla konuşurken Antalya rafting turu programı için zorunlu olacak ihtiyaçlar için toplam fiyatlar vermeyi tercih ediyoruz. Zorunlu olmayacak ihtiyaçlar Köprülü Kanyon bölgesinde satın alınabilir yada kiralanabilir. Örneğin ; Kendi araçlarıyla Köprülü Kanyon Enjoy Rafting buluşma noktamıza gelecek misafirlerimiz için verdiğimiz fiyatlarımıza açık büfe öğle yemeği, 14 kilometre rafting turu ( bölgedeki en uzun parkurdur. ), zorunlu rafting ekipmanları, rafting sigortaları ve bölgedeki bütün rafting tur rehberliği hizmetleri dahildir. Servis ihtiyacı olan misafirlerimiz için bunlara ek gidiş dönüş servis imkanı da kullandırılmaktadır.
Köprülü Kanyonda rafting turlarında zorunlu olan ekipmanlar; can yeleği ,rafting kaskı, rafting küreği, rafting botlarıdır. Rafting turlarınız esnasında profesyonel rafting rehberi tur bitimine kadar aynı botta size eşlik eder. Bu zorunlu ekipmanlar dışında olan her şey Köprülü Kanyon bölgesinde satılır yada kiralanır. Bunlara örnek vermek gerekirse suya uyumlu ayakkabı, kürek çekme eldiveni...
Köprülü Kanyon 'da günübirlik rafting turlarına katılmak için kendi araç imkanlarınızla bölgeye gelebilir yada bizim servislerimizi tercih edebilirsiniz. Köprülü Kanyon bölgesine otobüs yada dolmuş seferleri yoktur. Bu iki alternatiften birini kullanarak ulaşım sağlayabilirsiniz. Yaz aylarında her gün bahar aylarında da haftanın belli günlerinde sürekli servislerimiz vardır. Yeni model klimalı araçlarla son derece konforlu servis imkanlarımızdan faydalanmak için en az 1 gün önce bizi arayıp yerinizi ayırtmanız yeterlidir. Servislerimiz size özel olup, rafting turu bitiminde sabah sizi aldıkları yere tekrar geri bırakacaklardır. Kendi araç imkanlarınızla gelmeyi tercih ederseniz de bizi arayıp telefonunuza konum yollanmasını isteyebilirsiniz.
Rafting botlarımız standart 10 kişiliktir. Bütün bölgelerden gelen misafirlerimiz Köprülü Kanyon Enjoy Rafting buluşma noktasına ulaştıklarında rafting için bilgilendirme verildikten sonra 10 ar kişilik gruplar oluşturulur ve rafting turuna bu gruplarla katılırlar. Grup eşleştirmelerinde firmamız titizdir. Genç gruplar gençlerle, yabancı misafirler yine kendi ülkelerinden insanlarla, aileler de ailelerle rafting tur grubu oluşturur. Ancak katılmak isteyen kişiler ek maliyetini ödeyerek rafting botunun kendilerine özel olmasını, yanlarında başka kimse olmamasını talep edebilirler.
Rafting turlarına katılırken yanınızda özel bir şey getirmenize gerek yok. Denize plaja nasıl gidiyorsanız o şekilde gelebilirsiniz. Yanınızda havlu, kuru kıyafet ve özel istekleriniz için bir miktar para getirmeniz yeterlidir. Köprülü Kanyon 'daki Enjoy Rafting tesisimizde duşlar, kabinler...vs gibi ihtiyacınız olan her şey mevcuttur. Rafting turu bitiminde ıslak olacağınız için, turdan sonra duşunuzu alıp kuru kıyafetlerinizi giyerek dönüş yoluna rahat bir şekilde çıkabilirsiniz.
Whathsapp