Antalya Rafting Turu

+90 501 353 53 63
Beskonak Koyu, Koprulu Kanyon Milli Parki
Manavgat ANTALYA

Antalya köprülü kanyonda rafting ve doğa sporları

Antalya Manavgat Köprülü Kanyonda günübirlik rafting turları konusunda 17 yıldan fazla tecrübe ve deneyime sahip olan profesyonel ekibimizde Enjoy Rafting çatısı altında buluştuk. Uluslararası standartlarda güvenliği arttırıcı özel aksesuarlı ekipmanlarımız ve profesyonel rafting ekibimizle Antalya Köprülü Kanyonda rafting turları Enjoy Rafting ile daha güvenli ve eğlenceli diyoruz.

ENJOY Rafting Farkları Nelerdir:  • Bölgede diğer firmaların rafting botlarında bulunmayan sadece bizim rafting botlarımızda bulunan raftların üzerindeki bütün katılımcıların raftingteki rapidlere girerken sarsılardan korunup dengelerini sağlayabilmeleri için Ayak Bandlarımız özel olarak aksesuar yaptırılmıstır. Rafting esnasındaki güvenliği %70 oranında arttırdığına inandığımız bu özel aksesuar köprülü kanyondaki rafting firmaları arasında sadece bizim firmamızda mevcuttur. Bu açıdan antalya da rafting konusunda en güvenli firma Enjoy Rafting firmasıdır diyoruz.
  • Rafting i Antalya da en eğlenceli şekilde yaşayabilmeniz için rafting parkurları ve çeşitli animasyonlar oluşturduk.
  • Rafting turuna gelen katılımcıların daha aksiyonlu bir tur yaşamaları adına turları yaş gruplarına ayırıyoruz. Kendi rafting gruplarınızı kendiniz belirleyebilirsiniz veya sayı olarak yetersiz olsanız dahi biz sizin için en uygun rafting gurubunu oluşturuyoruz. Bu şekilde antalya köprülü kanyonda daha eğlenceli bir rafting turu geçirmenizi sağlıyoruz.
  • 2001 yılında yapılan türkiye rafting yarışmasında ekibimizin birinci olması personelimizin rafting konusunda ne kadar uzman ekip oldugunun kanıtıdır.
  • Rafting turu boyunca size sağlayacağımız bütün ekipmanlar kaliteli düzeyi yüksek ekipmanlardır.
  • Heyecan ve Adrenalin dolu bir gün yaşamak.


Ayrıca,
Köprülü kanyondaki rafting 14 km rafting parkurumuzda çocuklarınız içinde güvenli özel rafting turu ile;
Deneyimli rehberlerimiz önderliğinde çocuklarınızın kendi seviyelerine uygun olarak, rapidlerden güvenli ve eğlenceli bir şekilde geçerek rafting turu yapmasını sağlayabiliyoruz, bu sayede siz de kendinize ve ailenize uygun rafting turu yapabileceksiniz.

Kendi aracımızla köprülü kanyona rafting yapmaya gittik. Enjoy Rafting firmasında katıldık ve çok memnun kaldık. özellikle ekipman kalitesi çok iyiydi, etrafımızdaki diğer rafting botlarından daha kaliteli olduğu belliydi

Serdar Arıkan
Whathsapp