Antalya Rafting Turu

+90 501 353 53 63
Beskonak Koyu, Koprulu Kanyon Milli Parki
Manavgat ANTALYA

Antalya Köprülü Kanyon Genel Rafting Tur Programı

Antalya da günübirlik rafting turlarımıza katılmak isteyen misafirlerimiz için yaz aylarında bütün bölgelerden her gün transfer araçlarımız bulunmaktadır. Transfer araçlarımız genelde oteller güzergahını takip etmektedir. Otellerin dağılımına göre Antalya Merkezdeki servislerimiz saat 08:40 ile 09:30 arasında bütün toplamalarını bitirip, Antalya' nın Manavgat ilçesine bağlı Beşkonak beldesinin Köprülü Kanyon Milli Parkındaki Enjoy Rafting bitiş noktamızda buluşma sağlarlar.
Enjoy Rafting bitiş noktamıza gelen misafirlerimiz buradaki kabinlerimizde kıyafetlerini değiştirebilirler. Rafting için gerekli olan ekipmanlarımızdan can yeleği, kask ve küreklerini alan misafirlerimiz, rehberlerimizden rafting hakkında bilgilendirmelerini aldıktan ve sigorta formlarını imzaladıktan sonra transfer araçlarımızla birlikte Antalya rafting başlangıç noktamıza varılır. Hazırlıklar tamamlandıktan sonra rafting turumuz başlar. Köprülü Kanyon' a adını veren Köprü Çay üzerindeki su üzerinde 14 km uzunluğunda olan parkurumuz molalar ve animasyonlarla birlikte yaklaşık iki buçuk saat sürer. Eğlenceli dakikalarla geçen rafting turunun ardından Enjoy Rafting bitiş noktamızda yemek servisimize geçilir.
Yemek servisimizde seçeneğe bağlı ızgara balık veya tavuk şiş porsiyon olarak verilir. Otel mutfağı şeklinde Benmari ile servis edilen pilav, patates salatası, makarna, mevsim salatası..vs açık büfe olarak sunulur.
Enjoy Rafting bitiş noktasındaki yemek servisimizin ardından misafirlerimiz rafting turundayken çekimi yapılan fotoğraflar ve videolar sergilenir. Bu sergideki fotoğraf ve videolar rafting turu ücretlerine dahil olmayıp ekstra olarak satışa sunulur.
Dönüş transferi için hazırlıklar tamamlandıktan sonra ortalama saat 16:30 gibi Enjoy Rafting bitiş noktasından hareket edilir ve misafirlerimiz sabah hangi noktalardan alındılar ise aynı noktalara geri bırakılırlar. Bu şekilde Antalya Manavgat ilçesinin Beşkonak beldesindeki Köprülü Kanyon rafting turumuz tamamlanmış olur.

Kendi aracımızla köprülü kanyona rafting yapmaya gittik. Enjoy Rafting firmasında katıldık ve çok memnun kaldık. özellikle ekipman kalitesi çok iyiydi, etrafımızdaki diğer rafting botlarından daha kaliteli olduğu belliydi

Serdar Arıkan
Whathsapp