Antalya Rafting Turu

+90 501 353 53 63
Beskonak Koyu, Koprulu Kanyon Milli Parki
Manavgat ANTALYA

Rafting & Zipline

Bizimle plajdan uzak macera dolu bir güne katılmaya ne dersiniz ?Türkiye nin sahilden uzak bu kısmı, doğa ananın yarattığı sarp kayalıklar  ,çam kokusu ,sedir ormanları ve akıl almaz güzellikteki kanyonlarıyla beraber doğal ,macera dolu bir oyun alanıdır.Bu tur dağlardaki Köprülü Kanyon rafting turunu kapsar.
Sabah saat 08:00 ve 09:00 arası otelinizden alındıktan sonra ,can yeleklerinizin ,kürek ve kasklarınızın ve ayrıca güvenliğiniz için yapılacak olan brifingin verileceği Beşkonak köyüne doğru transferiniz yapılacaktır.Daha sonrasında bot rehberiniz ve sizinle tura katılacak diğer 8 kişiyle beraber kürek çekmeye başlayabilirsiniz.Yol boyunca köpüklü sularda kürek çekerek herkesin eğlendiğine şahit olacak ve serin esintiyi hissedeceksiniz.
Bu arada manzarayı da kaçırmamanızı tavsiye ederiz.Çünkü rafting sırasında sarp kayalıkların arasından ve çam ormanlarında geçeceksiniz.Bu yolculuk çalkantılarla dolu olmasının yanı sıra nazik rapidlerle dolu canlandırıcı bir yolculuk olacak.Böylece ilk defa rafting deneyimi yaşayacaklar için de gayet güvenli ve uygun olacaktır.
Daha sonrasında 17:00  -18:00 arasında otelinize dönmüş olacaksınız.
Tüm gün sürecek olan bu tura ,gidiş -dönüş oteltransferiniz ,öğle yemeğiniz ,gerekli rafting ekipmanları (kask dahil) ,dilinizde konuşan rehberlik servisiniz de dahildir.Bu tur tekerlekli sandalye kullanalar ve 6 yaşın altındaki çocuklar için uygun değildir.İçeceklerin tura dahil olmadığını da hatırlatmak isteriz.

Harika bir gün geçirdik, köprülü kanyonun eşsiz bir doğa güzelliği var, enjoy raftingin güler yüzlü ekibine çok teşşekkürler. Küçük çocukları olanlar dikkat su çok soğuk

Engin Demir
Whathsapp